Отворена врата

Почетна / Отворена врата

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА ЗА ШКОЛСКУ 2018/2019. ГОДИНУ

РАЗРЕДНА НАСТАВА

Име и презимеОдељенски старешинаСменаДанВреме
Тања Ђоковић1/1плавачетвртак3. час
Сања Дедић1/2плавапетак3. час
Петрија Николић1/2црвенапетак3. час
Јована Микић Плавша1/3црвенауторак3. час
Ана Васић1/3плавачетвртак3. час
Марина Ињац1/4црвенасреда1. час
Споменка Пурешевић2/1плавауторак4. час
Светлана Радишић2/2црвенапонедељак3. час
Ранка Јошић2/2плавачетвртак3. час
Драгана Тодоровић2/3црвеначетвртак3. час
Вихор Ристић2/3плавачетвртак3. час
Деана Чанак2/4црвенауторак5. час
Љиљана Вуковић Стајић3/1плавапонедељак3. час
Бојана Проле3/2плавасреда6. час
Катарина Митровић3/3црвенасреда3. час
Илија Благојевић3/4плавапетак4. час
Милена Арсић3/5црвенасреда2. час
Соња Тешановић4/1плавачетвртак4. час
Андријана Бајић4/2плавачетвртак3. час
Сања Младеновић4/3црвенауторак3. час
Десанка Штимац4/4црвеначетвртак2. час

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА ЗА ШКОЛСКУ 2018/2019. ГОДИНУ

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Име и презимеРазред и одељењеСменаДанВреме
Весна Обрадовић5/1плавасреда4. час
Сњежана Пејаковић5/2плавапонедељак4. час
Мерима Топић5/3црвенапетак4. час
Маријета Опсеница Грујић5/4црвенасреда3. час
Бојана Смилковић6/1плавасреда4. час
Радмила Зејак 6/2плавапетак4. час
Тања Кунарац6/3црвенасреда5. час
Биљана Васиљев 6/4црвенапетак4. час
Дренка Порчић 7/1црвенапонедељак3. час
Жарко Радованов 7/2плавачетвртак4. час
Зорица Николић 7/3плавапонедељак7. час
Милорад Терзић7/4црвенапонедељак5. час
Наташа Корица8/1плавауторак6. час
Ана Мијаиловић8/2плавачетвртак3. час
Данијела Квас8/3црвенасреда1. час
Гордана Николић 8/4црвеначетвртак3. час
Catеrina Giubasso Марковићцрвеначетвртак3. час
Бојан Симанићцрвенапетак4. час
Илијана Михаиловићцрвеначетвртак3. час
Снежана Тодоровићцрвенапетак2. час
Ана Јевтићцрвенапонедељак4. час
Јелена Јововићцрвеначетвртак4. час
Виолета Митићцрвенапонедељак3. час
Милан Радојковићцрвенауторак3. час
Маја Мутићплавачетвртак7. час
Миладинка Ћосићцрвенапонедељак3. час
Јелица Лазовићцрвенапонедељак5. час
Радмила Обрадовићцрвенасреда2. час
Радмила Гајићцрвенапетак3. час
Мирјана Вујићплавапонедељак4. час
Татјана Радовановићцрвеначетвртак2. час
Радмила Ковачевић. час
Данијела Љујићплавапетак4. час
Небојша Мартиновићцрвенапетак3. час