Отворена врата

Почетна / Отворена врата

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА ЗА ШКОЛСКУ 2019/2020. ГОДИНУ

РАЗРЕДНА НАСТАВА

 

I-1 – Соња Тешановић – уторак – 4. час – ОШ Ђуро Стругар

I-2 – Андријана Бајић – четвртак – 3. час – ОШ Ђуро Стругар

I-2 – Ранка Јошић – уторак – 3. час – ОШ Ђуро Стругар

I-3 – Вихор Ристић – четвртак – 2. час – ОШ Ђуро Стругар

I-3 – Сања Младеновић – понедељак – 3. час – ОШ Ђуро Стругар

I-4 – Десанка Штимац – уторак – 4. час – ОШ Ђуро Стругар

II-1 – Тања Ђоковић – уторак – 3. час – ОШ Ђуро Стругар

II-2 – Сања Дедић – петак – 3. час – ОШ Ђуро Стругар

II-2 – Тамара Љубичић – уторак – 3. час – ОШ Ђуро Стругар

II-3 – Ана Вићентијевић – уторак – 3. час – ОШ Ђуро Стругар

II-3 – Јована Микић Плавша – четвртак – 1. час – ОШ Ђуро Стругар

II-4 – Марина Ињац – петак – 2. час – ОШ Ђуро Стругар

III-1 – Споменка Пурешевић – понедељак – 5. час – ОШ Ђуро Стругар

III-2 – Светлана Радишић – понедељак – 4. час – ОШ Ђуро Стругар

III-3 – Драгана Тодоровић – среда – 5. час – ОШ Ђуро Стругар

III-4 – Деана Чанак – уторак – 3. час – ОШ Ђуро Стругар

IV-1 – Љиљана Вуковић Стајић – понедељак – 5. час – ОШ Ђуро Стругар

IV-2 – Бојана Проле – средa – 5. час – ОШ Ђуро Стругар

IV-3 – Катарина Митровић – среда – 2. час – ОШ Ђуро Стругар

IV-4 – Илија Благојевић – петак – 5. час – ОШ Ђуро Стругар

IV-5 – Милена Арсић – среда – 4. час – ОШ Ђуро Стругар

 

РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА ЗА ШКОЛСКУ 2019/2020. ГОДИНУ

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

 

V-1 – Јелица Лазовић – уторак, 7. час – ОШ Ратко Митровић

V-2 – Ана Мијаиловић – петак, 3. час – ОШ Иван Гундулић

V-3 – Тања Вучковић – уторак, 4. час – ОШ Иван Гундулић

V-4 – Данијела Квас – среда, 4. час – ОШ Иван Гундулић

VI-1 – Бесна Обрадовић – среда, 4. час  – ОШ Ратко Митровић

VI-2 – Сњежана Пејаковић – среда, 3. час – ОШ Ратко Митровић

VI-3 – Мерима Топић – петак, 2. час – ОШ Иван Гундулић

VII-1 – Бојана Смилковић – уторак, 4. час – ОШ Ратко Митровић

VII-2 – Радмила Зејак – четвртак, 6. час – ОШ Ратко Митровић

VII-3 – Тања Кунарац – среда, 3. час – ОШ Иван Гундулић

VII-4 – Биљана Васиљев – четвртак, 5. час – ОШ Ратко Митровић

VIII-1 – Дренка Порчић – петак, 3. час – ОШ Ратко Митровић

VIII-2 – Жарко Радованов – среда, 4. час – ОШ Ратко Митровић

VIII-3 – Зорица Николић – уторак, 4. час – ОШ Ратко Митровић

VIII-4 – Радмила Обрадовић – среда, 3. час – ОШ Иван Гундулић

Ана Јевтић – понедељак, 4. час – ОШ Иван Гундулић

Јелена Јововић – уторак, 2. час – ОШ Иван Гундулић

Наташа Корица – понедељак, 3. час – ОШ Ратко Митровић

Данијела Љујић – среда, 3. час – ОШ Ратко Митровић

Небојша Мартиновић – уторак, 5. час – ОШ Иван Гундулић

Милош Минић – петак, 2. час – ОШ Ратко Митровић

Виолета Митић – понедељак, 2. час – ОШ Иван Гундулић

Маја Мутић – понедељак, 4. час – ОШ Иван Гундулић

Гордана Николић – четвртак, 3. час – ОШ Иван Гундулић

Јована Перуновић – петак, 1. час – ОШ Иван Гундулић

Милан Радојковић – уторак, 5. час – ОШ Иван Гундулић

Бојан Симанић – среда, 4. час – ОШ Иван Гундулић

Милорад Терзић – уторак, 3. час – ОШ Иван Гундулић

Снежана Тодоровић – среда, 5. час – ОШ Иван Гундулић

Душица Цветковић – понедељак, 1. час – ОШ Ратко Митровић

Маријета Опсеница Грујић – среда, 2. час – ОШ Ђуро Стругар

Миладинка Ћосић – понедељак, 3. час – ОШ Иван Гундулић